<<< COVID >>>

OČKOVÁNÍ:
V současné době neočkujeme proti onemocnění SARS-CoV2. V případě zájmu se prosím obraťte na očkovací centra. Děkujeme za pochopení.

<<< << < ZAJÍMAVÉ ODKAZY> >> >>>

* ZDRAVÉ FÓRUM:
Zajímavé názory a příspěvky předních českých odborníků na téma aktuálních vládních opatření/ očkování/ onemocnění Covid najde na tomto odkazu: www.zdraveforum.cz.

* právní rozbor JUDr. Tomáše Nielsena ze dne 16/6/2021 stran očkování dětí, mladistvých a mladých dospělých, včetně právní odpovědnosti jejich rodičů najdete na: https://echo24.cz/a/SsAbA/ockovani-deti-proti-covidu-odporuje-pravidlum-etiky-prava-i-mediciny

* SDRUŽENÍ MIKROBIOLOGŮ, IMUNOLOGŮ A STATISTIKŮ
SMIS https://smis-lab.cz/ je odborné sdružení specialistů v oboru laboratorní diagnostiky a práce s daty, jehož hlavním posláním je propagace a popularizace správných analytických a statistických postupů mezi zdravotnickou i laickou veřejností.

* NADAČNÍ FOND SVĚDOMÍ NÁRODA:
Na odkazu najdete další zajímavé rozhovory s předními českými odborníky nejen na covid téma (hosty jsou např. vědkyně MUDr. Peková, vakcinolog prof. RNDr. Turánek, právnička Mgr. Hamplová a další…). https://www.svedomi-naroda.cz/vedci/.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem <<< COVID >>>